Нардеп від Луцька закликав СБУ допомогти очиститися УКРОПу від агентів Кремля
16 05 2018 17:18

Нардеп від Луцька закликав СБУ допомогти очиститися УКРОПу від агентів Кремля

Народний депутат від Луцька Ігор Лапін звернувся до СБУ, щоб вона допомогла очиститись УКРОПу від глашатаїв Кремля на Волині.

Про це він заявив сьогодні з трибуни Верховної Ради, повідомляє власкор «Вголосу».

«Звертаю увагу на ганебні вчинки представників партії УКРОП на Волині. Може, партія не знає, що в них є такі люди, які їздять на російські шабаші і святкування «дня перемоги» та паплюжать Україну», – заявив Лапін.

Ігор Лапін відзначив, що Олександр Волянюк, голова громадської ради при голові Волинської ОДА від партії «УКРОП», член та колишній прес-секретар проукропівського формування «Варта порядку», щодо якої відкрита кримінальна справа, взяв участь у так званому Міжнародному форумі Переможців, що відбувся у російському Брянську. Також він згадав про колишнього члена виконкому Луцької міськради Валерія Корпача, якого рекомендував на посаду УКРОП.

«Такі люди представляють у нас владу на Волині. Той же Волянюк є головою громадської ради при голові Волинської ОДА. Тому шановна СБУ, зверніть увагу на мою Волинь. Також, вважаю, що партії УКРОП варто засудити своїх членів, які підіграють російському агресору. Зробити це в публічній площині і очиститися від людей, які прикриваються гаслами українських патріотів», – заявив у виступі нардеп.