Нардепи відмовились визнати «Л/ДНР» терористичними: поіменне голосування

Учора, 16 січня, під час розгляду президентського законопроекту про реінтеграцію Донбасу нардеп Оксана Корчинська подала правку №141, якою пропонувала Парламенту прописати у законі чіткі дати окупації українських територій та визнати самопроголошені «ЛНР» та «ДНР» терористичними.

«Комітет сам собі протирічить. Коли наполягали на тому, щоб мова ішла про окуповані території України, логічно було б визнати одну дату окупації. А позаяк Комітет у законі свідомо розділяє Крим та Луганську і Донецьку області, то самої дефініції «окуповані триторії» замало. Треба мати чіткі дати окупації. Ця правка стосується якраз визначення чітких дат. Більше того, ця правка вказує, що організації «ДНР» та «ЛНР», які здійснюють управління на окупованих територіях України, визнаються терористичними організаціями. Я не розумію, чому Комітет не підтримав цю правку, якщо ми з вами 3 роки проводимо Антитерористичну операцію», - зазначила Оксана Корчинська перед учорашнім голосуванням за відповідну правку.

Врешті, підтримали депутатку тільки 76 народних обранців із 340-а зареєстрованих у залі.

Сьогодні на веб-порталі ВРУ з’явилися списки поіменного голосування за правку Корчинської.

Фракція БПП віддала 23 голоси «за», Народний фронт – 6, Самопоміч – 20, Радикальна партія – 3, Батьківщина – 5, Воля народу – 1, позафракційні нардепи – 18, Опоблок та Відродження не дали жодного голосу.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram