Нардепи, які хочуть читати «Отче наш» у Раді, ранками розбирають Святе Письмо

Нардепи, які висунули законопроект про колективне читання молитви на початку кожного засідання Парламенту, щочетверга збираються на ранковий розбір Святого Письма та молитву.

Про це в ефірі «5 каналу» заявив нардеп Віктор Єленський:

«Цей законопроект зареєструвала група депутатів, яка регулярно збирається на такі вранішні молитви і розбір Святого Письма. Вони це роблять у четвер кожного сесійного тижня і очевидно під час одного з розборів Святого Письма їм прийшла така думка».

Як уже писав Вголос, до парламенту внесли законопроект № 6722 про молитву «Отче наш» одразу після відкриття пленарних засідань. Тексту законопроекту на сайті Ради ще немає, проте документ вже зареєстрований.

Серед найбільш набожних нардепів - Оксана Білозір, Павло Унгурян, Олег Березюк, Валерій Дубіль, Юрій Мірошниченко, Андрій Шипко, Микола Лаврик, Юрій Соловей та Юрій Павленко.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 7 +

КОМЕНТУВАТИ

 • Левко15 липня 2017 14:37 Відповісти IP:  178.137.85.--- ... Грошей щоденного дай нам багато;
  й залиш нам крадене, щоб ми не віддавали борги наші;
  і відведи нас від прокуратури,
  але визволи нас й від тюрми. Амінь!
 • Дзюник15 липня 2017 11:44 Відповісти IP:  89.105.238.--- Цілком нормальне і зрозуміле бажання грішників відкупитись від Бога і задобрити Його...У Львові кожен бандит давав гроші на церкву,а деякі так одноосібно їх і збудували...Це не допомогло,більшість давно в землі...Я лишень не розумію,як в цю компанію затесався Березюк,але факт є факт...Сумління нечисте,совість принижена,душа переобтяжена гріхами...Тільки ось це і викликає бажання помолитись...Але з другої сторони це означає що є ще і совість,і сумління,і душа...
 • Т.Д.15 липня 2017 13:05 Відповісти IP:  159.224.167.--- У землі,рано,чи пізно,буде кожен з нас. І той,хто будував храм,або давав на нього,і той,хто ніколи у церкві навіть не бував. Головне для християнина-це місце у Царстві Божому,яке не заслужиш грошима,та будуваннями капличок з монастирями. Так що ті львівські бандити,про яких ти згадуєш,були галімими лохами "па жизні",годувавшими жирних,ненажерливих,жадібних,тупих та цинічних попів з монахами,-нероб,п'яниць,здирників та паразитів.
 • P S15 липня 2017 11:42 Відповісти IP:  89.105.227.--- А з кнессетом погоджена молитва?
 • Богдан15 липня 2017 09:49 Відповісти IP:  77.123.170.--- ЄВАНГЕЛІЄ ВІД СВ. МАТЕЯ, 6.5-6:
  А як молитеся, то не будьте, як ті ЛИЦЕМІРИ, що люблять ставати й молитися по синагогах та на перехрестях, ЩОБ ЇХ БАЧИЛИ ЛЮДИ. Поправді кажу вам: вони мають уже нагороду свою! А ти, коли молишся, увійди до своєї комірчини, зачини свої двері, і помолися Отцеві своєму, що в таїні; а Отець твій, що бачить таємне, віддасть тобі явно.
 • Богдан15 липня 2017 09:38 Відповісти IP:  77.123.170.--- А очолювати спільну молитву будуть очевидно брати Дубневичі. Бо, як запевняють в Гошеві преподобні отці василіяни, вся сім,я Дубневичів - то є сама побожність! А Церква, як відомо, - то є наш найвищий моральний авторитет! АЛЕ КОМУ ПОТРІБЕН ВЕСЬ ЦЕЙ ДЕШЕВИЙ ТЕАТР? Людям від цього стане краще??? В цивілізованих країнах закону дотримуються, а не молитви читають на показ. Краще б вони від недоторканности відмовилися, це був би достойний крок. Але боюсь, що швидше ми дочекаємося спільних показушних молінь в парламенті, аніж зречення нашими обранцями недоторканности...
 • студент15 липня 2017 09:23 Відповісти IP:  194.44.140.--- А духівником в них часом не Догнал?Шановні вдупутати по ділах ваших вам воздастя,оксанцьо там в Святому Письмі-знайди це і роби клоунаду із серйозних речей,народ на це вже не ведеться.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm