Наречені за $6 тисяч з гарантією, – в'єтнамське шлюбне агентство дивує

В'єтнамське міжнародне шлюбне агентство запропонувало казахстанським чоловікам вкрай незвичайну послугу: наречену з річною гарантією за 6 000 доларів.

Постер, що рекламує в'єтнамських наречених, користується успіхом у Казнеті. Причому це зовсім не підробка, а піар-хід шлюбного агентства із Сайгона. Свахи гарантують: якщо наречена упродовж року втече, вони безкоштовно знайдуть іншу молоду, – передають «Українські реалії».

Загалом в'єтнамський шлюбний бізнес дуже добре розвинений. Наречені з цієї країни користуються попитом у китайців і корейців. Вся справа в їх покірності, що, на думку сайгонських свах, і має зацікавити казахстанців.

«В'єтнамські жінки дуже добре виховані. Майже 99% з них зберігають невинність до шлюбу. А їх покірність вже стала притчею. Наприклад, за обідом в'єтнамка навіть не доторкнеться до їжі, поки глава родини не приступить до трапези.

Вони невибагливі, не влаштовують скандали і обожнюють чоловіка, тому у В'єтнамі майже не буває розлучень. До того ж, це дуже мініатюрні дівчата, що подобається багатьом іноземцям», каже столичний етнограф Руслан Галсутдінов.

За його словами, щороку закордонні наречені забирають із собою близько 200 тисяч в'єтнамських наречених.

«А що стосується рекламного постера, розміщеного в Казнеті, ​​ це спроба місцевих шлюбних агентств розширити свою клієнтську базу. До речі, в ці 6 000 доларів входить і організація шлюбного торжества у В'єтнамі, де весілля обходиться всього в 500 доларів.

Під час свого останнього візиту в цю країну я ледь не одружився на місцевій дівчині. Я навіть дав собі слово, що одружуся з в'єтнамкою, якщо затягну з весіллям до 40 років », зізнався етнограф.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm