Народні гуляння, автентична кухня та конкурс силачів: бойки з усього світу відгуляли фестини (ФОТО)

07.08.2017 15:08
Зображення 1 / 15 Використовуйте клавіші для перегляду
У неділю, 6 серпня, бойки з усього світу та гості Турківщини у с. Явора святкували завершення Всесвітніх бойківських фестин.

Про це інформує кореспондент «Вголосу».

Зокрема, на співочому полі у с. Явора відбулося свято мистецтв «Відлуння Бойківського краю», під час якого художні колективи з усієї Львівщини, а також з-закордону розважали гостей піснями та танцями.

У межах військово-патріотичної акції «Бойки на стражі України» презентували виставку української зброї, військової техніки з фронту, фотоколажі  про майдан і АТО. А самі бійці з Турківщини ділилися спогадами про війну.

Також на фестинах для любителів автентичних страв організували «Бойківську гостину» та «Автентичну Бойківську кухню», на яких відбулися майстер-класи приготування страв від бойківських господинь та частування гостей наїдками.

Презентували бойківські газди і сільські ради Турківщини під час заходу «У гості до бойків». Господарі розмістили колиби, в яких частували гостей та співали коломийки. Відбувся також конкурс силачів «Найсильніший бойко» під егідою Василя Вірастюкаь – найсильніші парубки Львівщини мірялися силою. Переможцем став мешканець Старого Самбора Тарас Фемяк. Завершилося п'ятиденне свято феєрверком та «Бойківською ватрою».

Нагадаємо, бойки з різних країн світу з'їхалися на Львівщину на фестини, які тривають упродовж 2-6 серпня.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram