NASA залучить до своєї роботи штучний інтелект

Суперкомп'ютер американської фірми IBM, що в деякій мірі є прототипом штучного інтелекту і називається «Watson», планують використовувати в NASA. Комп'ютер працює за принципом питання-відповідь. Він здатен відповідати на питання, які задають «звичайною» мовою і надає точну відповідь.

Першими, хто випробував новітню систему штучного інтелекту стали американські лікарі, які використовували його для структурування різних медичних знань та показників. Тепер «Watson» хочуть використовувати і в NASA, пише портал «Знай».

Вчені та інженери планують підключити «Watson» до роботи з розробки та попереднього випробування різноманітних літальних апаратів. Для цього, систему навчать працювати з кресленнями, для того, щоб комп'ютер навчився аналізувати і обробляти дані за кресленнями.

Зараз система успішно справляється із аналізом різноманітних даних, може аналізувати та співставляти текстовий матеріал, статті. Пізніше, творці «Watson» хочуть навчити комп'ютер аналізувати графічну інформацію, фото і відеоматеріали.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram