Роман Насіров, якого сьогодні суд поновив на посаді голова Державної фіскальної служби (ДФС), планує завтра прибути на своє робоче місце.

Про це повідомляє УНН.

“Думаю, що завтра. Сподіваюсь, що завтра будуть зроблені всі документи, і я спокійно зможу продовжити свою роботу”, – зазначив політик, відповідаючи на запитання журналістів, коли він планує прибути на своє робоче місце.

За його словами, сьогодні ввечері він приїхав до Кабінету міністрів, однак не зміг потрапити в будівлю уряду, оскільки “вже все зачинено”. Він пояснив, що тільки о 17 годині завершилось засідання суду, яке поновило його на посаді, тож до завершення робочого дня прибути на роботу він не міг.

При цьому він додав, що вітати його ще зарано – це можна буде зробити тоді, коли в Україні проти нього закриють “всі заангажовані кримінальні справи”. Не зможе політик, за його словами, відсвяткувати поновлення й у родинному колі, оскільки його дружина наразі перебуває у відрядженні, а в нього самого завтра зранку багато справ.

Як писав “Вголос”, сьогодні, 11 грудня, суд поновив на посаді Насірова.

Також уряд оскаржить поновлення Романа Насірова на посаді голови Державної фіскальної служби.

Нагадаємо, що 31 січня Кабмін звільнив відстороненого від обов’язків глави Державної фіскальної служби Романа Насірова.

«Вголос» також писав, що Роман Насіров оприлюднив щорічну декларацію за 2017 рік, відповідно до якої він заробив усього… шість гривень.

Як відомо, Насіров обвинувачується у зловживанні службовим становищем і службовому підробленні документів.

Слідство вважає, що екс-очільник ДФС упродовж 2015-2016 років, діючи в інтересах народного депутата Олександра Онищенка, надав керівникам регіональних і територіальних органів ДФС незаконну вказівку приймати безпідставні рішення про розстермінування податкового боргу ТзОВ «Фірма «Хас», ТзОВ «Карпатнадраінвест» і ТзОВ «Надра Геоцентр».

Насіров отримає компенсацію за “вимушений” прогул.

Раніше адвокат Олександр Лисак зазначив, що поновлений на посаді голови Державної фіскальної служби Роман Насіров вийде на роботу тільки після ухвалення Кабінетом міністрів рішення про його поновлення на посаді голови ДФС.