Насіров сказав, що заборона виїзду в США і стан його здоров’я буде на совісті НАБУ

Відсторонений голова Державної фіскальної служби Роман Насіров відреагував на заборону виїзду за межі України з боку НАБУ.

Про це Насіров написав на своїй сторінці у Facebook.

Він написав, що НАБУ - це вкрай потрібний орган для країни, однак він стає великою проблемою, коли там працюють «популісти, марнославні люди, а інколи – відверті негідники з маніакальною тягою до власного піару». 

За його словами, представники Бюро збрехали про те, що він нібито просив дати йому дозвіл на виїзд до Польщі.

«Офіційно прошу показати моє звернення, - коли і до кого я звертався. Чи це спеціально вигадано для того, аби заблокувати виїзд на лікування до США? Йдеться ж лише про один тиждень!!! Відмова відпустити на такий потрібний мені курс лікування залишиться на совісті детективів, котрі ухвалили це рішення. Але я обіцяю використати всі конституційні методи для відстоювання своїх прав. Адже йдеться не про поїздку на курорт, і питання стоїть дуже гостро», - наголосив Насіров. 

Нагадаємо, 30 травня НАБУ не дозволило відстороненому від посади голові ДФС Роману Насірову виїзд до США. Раніше Насіров просив НАБУ видати йому закордонний паспорт, щоб вилетіти на лікування до США.

Солом'янський районний суд Києва продовжив на два місяці зобов'язання за чинною запобіжний захід для відстороненого голови ДФС Романа Насирова. Раніше суд обрав Насирова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком на 60 днів з правом внесення 100 млн грн застави.

Голову Державної фіскальної служби України Романа Насірова підозрюють у зловживанні службовим становищем і розкраданні державних коштів в сумі понад 2 млрд грн. Слідство вважає, що Насіров, діючи в інтересах депутата Онищенко, в межах «газової справи» безпідставно надавав низці підприємств можливість податкових зобов'язань на виплату.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram