Насіров вимагає свій паспорт, щоб забратися до Штатів

Відсторонений глава ДФС Роман Насіров просить детективів Національного антикорупційного бюро повернути йому закордонний паспорт, показуючи документи, які підтверджують його потребу виїзду на лікування.

Медичні послуги Насірову нібито повинні надати у США, пише ТСН.

У відповідному документі посадовець наголошує на необхідності післяопераційного лікування – хірургічне втручання він уже переніс у Києві. Журналісти також отримали копію запрошення з Національного інституту діабету США – там готові лікувати українця коштом американського бюджету.

«Лікування фінансується з бюджету Департаменту охорони здоров'я США. Клініка хотіла би щороку оглядати пацієнта з метою контролю за його станом упродовж найближчих 5 років. Участь у дослідженні для пацієнта безкоштовна», - йдеться в цьому документі. 

Взяти коментар у самого Насірова не вдалося – на телефонні дзвінки він не відповідав, а за місцем проживання журналістів не впустили у приміщення. Дещо прояснити погодився хірург Олександр Ларіна, який робив Насірову операцію. Лікар запевняє, що головний фіскал справді потребує подальшої терапії.

«У нас відсутній один фармпрепарат, йод 123 – 122 йод є, а 123 немає. Є відповідні складнощі з виконання протоколу. Була запропонована клініка в Марселі, в Ізраїлі, в США. Ми надіслали звернення і виписки з історії хвороби з кодом оперативного втручання. І першими, хто дав добро і запрошення на це лікування – були США», - переконує медик.

Як відомо, головного українського податківця Романа Насірова підозрюють в участі у газових схемах нардепа-втікача Олександра Онищенка, унаслідок яких державі було завдано збитків на 2 млрд грн.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram