Насіров вийшов на зв'язок і заговорив віршами

Відсторонений від виконання обов'язків голови ДФС Роман Насіров вперше після внесення за нього застави в 100 млн грн вийшов на зв'язок в Facebook.

"Дорогі друзі, я знову на зв'язку! Довго думав, з чого почати і написати, але по роботі почну вже завтра. Було трошки часу почитати і незважаючи на не простий, м'яко кажучи, період в житті, не написати про це не можу. Тому що кожен українець, кожен свідомий громадянин повинен віддати данину Ліни Костенко, яка нині святкує свій день народження. Скільки їй років, неважливо", — написав Насіров.

"Прочитайте її поезію та прозу — і зрозумієте, що ця Жінка буде душею молода до останнього подиху. Зараз вона така ж молода. Така ж завзята і смілива. Так само геніальна. Для мене гордість жити з такою Людиною в одну епоху. Щастя Вам, Ліно Василівно! Кілька віршів, які мені дуже сподобалися. Бажаю всім українцям ніколи не зламати свої крила!" - також додав він і опублікував вірш "Крила".

Теги: Насіров

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Дзюник20 березня 2017 11:06 Відповісти IP:  93.178.214.--- Ось тут би Ліні Костенко час отямитись від спячки і плюнути в азіатську пику цього хабарника..Знаєте,і в Україні "поет більше ніж поет" і не може бути поза політикою...Інакше його буде використовувати така сволочня як отой лайняк Насіров,що тільки но заплатив за свій вихід з тюрми стільки,скільки армія вчителів заробляє протягом життя...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram