20 03 2017 22:53

Насіров запевняє, що здав усі паспорти

Відсторонений від виконання обов'язків глава ДФС України Роман Насіров запевняє, що здав до ГУ Державної міграційної служби в Києві всі документи, які дозволяли йому виїзд за кордон.

Про це він написав у Facebook.

«Як обіцяв, продовжую інформувати - сьогодні прибув до ГУ Державної міграційної млужби України в місті Києві, щоб виконати обов'язки відповідно до ухвали суду і здати на зберігання документи, наявні в мене, що дають право на виїзд, окрім тих, що вилучили. Ще раз заявляю - я ніколи не збирався переховуватися від слідства, а навпаки завжди був і є готовий співпрацювати з органами досудового розслідування», - заявив податківець.

Як уже писав Вголос, очільника ДФС Романа Насірова підозрюють у сприянні «газовим схемам» нардепа-втікача Олександра Онищенка, внаслідок чого державі було завдано збитків на 2 млрд грн.

Нагадаємо, вночі 3 березня Голові Державної фіскальної служби Роману Насірову вручили повідомлення про підозру. 

6 березня у Насірова виявили британське і угорське громадянство.

7 березня Солом'янський cуд Києва обрав запобіжний захід для Романа Насірова у вигляді тримання під вартою на два місяці з можливістю внесення застави у розмірі 100 мільйонів гривень.

16 березня ввечері дружина внесла за Насірова заставу у розмірі 100 млн грн. Податківця випустили на волю із електронним браслетом.

17 березня Насіров заявив, що за два місяці справу стосовно нього закриють.