Наступного тижня в Азербайджані готуються провести масштабні військові навчання

У навчаннях будуть задіяні 23 тисячі військовослужбовців, понад 100 одиниць танків і бронетехніки, майже 200 ракетно-артилерійських установок.

Із 19 по 24 червня в Азербайджані відбудуться широкомасштабні військові навчання за участю 23 тисяч військовослужбовців країни, про це повідомили в прес-службі Міноборони Азербайджану, пише Oxu.Az.

«Згідно з планом, затвердженим президентом Азербайджану, Верховним головнокомандувачем Збройними силами Ільхамом Алієвим, в країні пройдуть широкомасштабні військові навчання за участю 23 тисяч військовослужбовців, повідомляє Міноборони Азербайджану. Навчання пройдуть з 19 по 24 червня», - йдеться в повідомленні.

Мета навчань - перевірка боєготовності військ, організації управління силами та засобами, а також їх взаємодії в умовах, близьких до бойових.

Також у навчаннях будуть задіяні до 120 одиниць танків і бронетехніки, до 180 ракетно-артилерійських установок різного калібру, реактивних систем залпового вогню і мінометів, до 30 одиниць бойової авіації, а також нові засоби радіоелектронної розвідки і безпілотники.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram