Сьогодні, 7 грудня, Всеукраїнське об’єднання “Свобода”, “Правий сектор” та активісти патріотичних організацій провели акцію біля Міністерства закордонних справ із вимогою не підписувати Глобальний міграційний пакт ООН і не відправляти представника України на конференцію ООН до Марокко.

Про це повідомили у прес-службі ВО “Свобода”.

Вони наголошують: “Україна — територія для українців та громадян України. Держава повинна розвивати економіку так, щоб українці не їхали за кордон, а український кордон тримати на замку”.

Як наголошують організатори акції, пікетування МЗС спричинене необхідністю уникнути масової міграції до нашої держави з інших країн, відповідно до положень зазначеного пакту, та відсутністю чіткої позиції МЗС щодо пакту. Велика кількість держав уже відмовилися від підписання пакту: це, зокрема, США, Італія, Австрія, Ізраїль, Польща, Словаччина, Болгарія й інші. Їхня позиція полягає у бажанні зберегти свій суверенітет щодо кордонів та політики міграції та унеможливити масову міграцію до своїх країн.

Пікетувальники звертають увагу суспільства на те, що положення пакту очевидно спрямовані на легалізацію масового переселення з одних країн до інших. При цьому начальник поліції Києва А. Крищенко визнав, що мігранти є причиною підвищення рівня злочинності.

Серед найнебезпечніших положень акту організатори акції протесту називають такі: п. 16 (створення для мігрантів та суспільств сприятливих умов, що забезпечують повну соціальну інтеграцію та згуртованість), п. 6 (допомога справедливому й етичному найму працівників і забезпечення умов для достойної роботи), п. 5 (спрощення доступу до легальних міграційних каналів), п. 15 (охоплення мігрантів базовими послугами), п. 17 (викорінення всіх форм дискримінацій і заохочення, що ґрунтуються на фактичних даних суспільних обговорень з метою формування суспільної думки про міграцію), п. 13 (застосування практики розміщення мігрантів у центри тимчасово утримання тільки як крайній захід) тощо.

“Вимагаємо у влади не підписувати Міграційний пакт ООН, інакше наші кордони будуть відкриті в антиконституційний спосіб. Це стане початком режиму расизму проти українського народу і витіснення його з власної землі. Права людини не можуть протистояти праву народів на Батьківщину. Мене турбує мовчання влади в той час, як наші західні союзники — США, Польща, Австрія, Словаччина — вже публічно відмовилися від підписання пакту. Влада має дбати про повернення українців з-за кордону, а не завозити мігрантів. Світова практика показала, що рівень зарплат падає при збільшенні потоку мігрантів, натомість, рівень злочинності зростає. Держміграція вже надає громадянство вихідцям із Азії, при цьому чужоземним воїнам-добровольцям влада громадянства не дає. Не треба вирішувати проблеми Африки й Азії за рахунок решти країн!” — сказав ініціатор акції, член Політради ВО “Свобода” Юрій Ноєвий.

Нагадаємо, через міграційний пакт ООН у Бельгії — урядова криза.

А в Австрії заявили, що Глобальний пакт щодо міграції суперечить позиції держави та ставить під загрозу її суверенітет. Віце-канцлер країни зазначив, що міграція не є і не може стати правом людини.