У Києві націоналісти із С14 та азербайджанець, учасник Революції гідності, боєць батальйону імені генерала Кульчицького на псевдо “Васабі” знайшли одного з хамовитих азербайджанців, котрі днями погрожували киянам.

Про це на своїй сторінці у “Фейсбуці” повідомив лідер С14 Євген Карась.

– Я тебя найду. Дірка в голава будєт. Па Кієву ахота на тєбя будєт. Я буду у тєбя дома. Ті міня нє знаєш. Я із пасольства. Мой дєд із пасольства Азербайджана.Скандальне відео, де молоді азербайджанці погрожували активістам, що борються з хамською парковкою.Учасник Майдану та боєць батальйону імені генерала Кульчицького, ветеран боїв на Саур-Могилі, азербайджанець на позивний "Васабі" провів власну "етичну" роботу з хамами.Оперативно і дуже ефективно :))Респект "Васабі" :)Внаслідок його роботи усі молоді азербайджанці перелякано зняли відео-вибачення.Також викладаємо зустріч "Васабі" та С14 з одним з хамів.

Опубліковано Євгеном Карасем Четвер, 11 жовтня 2018 р.

Після цього азербайджанці зняли відео, де просять вибачення в українців за свою хамовиту поведінку.

Вибачення

Група підлітків, які влаштували розбірки з нами під час рейду ЗупиниЛося на площі Перемоги https://bit.ly/2Ek0f6G, записали ось таке відео після спілкування з батьками і азербайджанською діаспорою.Дякуємо усім, хто допоміг закінчити цей конфлікт цивілізовано. Особисто ми приймаємо вибачення. І просимо усіх – не порушуйте та ведіть себе пристойно у будь-якій ситуації.

Опубліковано ЗупиниЛося Середа, 10 жовтня 2018 р.

Як уже писав “Вголос”, учора в центрі Києва натовп агресивних “азербайджанців” погрожував киянам розправою і “полюванням” після зауваження про порушення правил паркування. Відео інциденту – за посиланням.