​Націоналісти передали вимоги Маршу сили нації Голові ВРУ

03.04.2018 13:55
Зображення 1 / 5 Використовуйте клавіші для перегляду
Народні депутати-націоналісти передали спікеру Верховної Ради Андрію Парубію закони про деолігархізацію.

Про це під час антиолігархічного маршу повідомив народний депутат Олег Осуховський.

«Ми передали наші вимоги Парубію. Україна не для олігархів. 12% українців уже виїхали закордон, ще 40% хочуть поїхати і не повернутись. Корупцію творять олігархи. Скільки корупціонерів було посаджено: чи сидить Гонтарєва і діамантові покурори? Але саджають патріотів. Гройсман каже продавати державні підприємства, бо там корупція, але чому вони не винищать цих корупціонерів?» - сказав Осуховський.

Нагадаємо, раніше народні депутати-націоналісти передали вимоги Маршу сили нації Прем`єр - міністрові України Володимиру Гройсману.

Після того націоналісти вирушили до Адміністрації Президента. По дорозі в АП поклали квіти до пам'ятного знака Небесній Сотні.

Як уже писав «Вголос», сьогодні щонайменше 20 тисяч націоналістів вийшли на Марш «За українське майбутнє без олігархів» з вимогою прийняття в Україні вкрай важливого Антиолігархічного пакету перетворень.

Лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок під час прес-конференції розповів про те, що сьогодні націоналісти вимагають два напрямки цих антиолігархічних законів: економічний і політичний.

«Економічний - це закони про деофшоризацію, про скасування приватних монополій, про впровадження податку на розкіш, про впровадження прогресивної шкали оподаткування, про припинення приватизації стратегічних підприємств і унеможливлення приватизації землі с/г призначення. Ми пропонуємо цілу низку законопроектів, які мають повернути у державну власність енергогенеруючі і енергорозподільні компанії, які сьогодні належать олігархам, завдяки яким у нас і ростуть ціни на комунальні послуги.

І політичний блок: закон про імпічмент Президента, закон про скасування депутатської, суддівської, президентської недоторканності, закон про прозору і просту процедуру відкликання депутатів, чиновників і суддів, закон про нове виборче право», - пояснив Олег Тягнибок.


 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram