Націоналісти вимагають негайного розслідування смерті Владислава Волошина ВІДЕО

Націоналісти вимагають негайного розслідування смерті Владислава Волошина (ВІДЕО)

21.03.2018 16:00
Зображення 1 / 2 Використовуйте клавіші для перегляду
21 березня 2018 року у Києві представники ВО «Свобода», «Національного корпусу» й «Правого сектора» пікетували Адміністрацію Президента з вимогою негайно розслідувати смерть Героя московсько-української війни, бойового пілота Владислава Волошина, який після повернення з фронту був призначений в.о. керівника аеропорту в Миколаєві.

Про це інформує прес-служба Київської міської організації ВО «Свобода».

Як відомо, 18 березня він покінчив життя самогубством. Останнім часом на Волошина чинили тиск, зокрема очільник облдержадміністрації Олексій Савченко (колишній депутат БПП «Солідарність»), який змушував його ставити підписи на незаконних документах, пов'язаних із тендерами на ремонт КП «Миколаївський міжнародний аеропорт», яке очолював Волошин. Є ознаки того, що Волошина довели до самогубства.

«Коли кажуть, що корупція вбиває, зазвичай мають на увазі певний ланцюг подій. Але тепер можна сказати, що корупція вбиває напряму. Людина, яка пройшла війну, відала свій борг Україні й намагалася знайти себе в житті, зіткнулася з системою, яка побудована на наживі за рахунок бюджету. Владислав Волошин не хотів виконувати забаганки корупціонера Савченка й вчинив самогубство, а можливо, і був убитий. Ми вимагаємо від Президента негайного відсторонення від посади голови Миколаївської ОДА Олексія Савченка, а від правоохоронних органів – найшвидшого розкриття цього резонансного злочину», – заявив під час акції заступник голови Київської міської організації ВО «Свобода» Олександр Солонько.

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram