Націоналісти висунули владі ультиматум

Націоналістичні партії «Правий сектор», «Національний корпус» та «Свобода» оголосили владі ультиматум. Патріоти вимагають негайно припинити ціновий, тарифний і пенсійний грабунок українців, не допустити приватизацію стратегічних підприємств, зупинити торгівлю із самопроголошеними терористичними «ДНР» та «ЛНР» і ухвалити новий закон про вибори.

Про це зазначено у зверненні політсил до української громади, яке опублікував блогер, політичний оглядач Олександр Аронець.

«Українцю, українко! Які зміни в країні Ти бачиш? Чи стало кращим Твоє життя?

Рівно три роки тому ціною пролитої крові ми разом виконали першу з вимог Майдану – погнали бандитський режим Януковича. І врятували Україну від новітнього московського ярма.

Але тепер Ти розумієш, що Революція Гідності не завершена. Бо досі винних у злочинах проти народу не покарано. Наслідки правління режиму Януковича не усунуто. Жодних докорінних змін системи не відбулося. Корупція процвітає. Люстрацію саботують. Олігархи продовжують знущатися з українців…

Ба більше, постає реальна загроза реваншу антиукраїнських сил. Триває окупація наших земель і точиться кривава московсько-українська війна. Війна, яку і далі лицемірно називають «АТО». «АТО», яку обіцяли закінчити «не за дні, а за години»…

Фактично український народ опинився сам-на-сам проти свавілля олігархату та московської навали. Бо ті, хто дорвався до влади під гаслами Революції Гідності, і не думають виконувати завдання, які ставили перед ними українці.

Тому ми – «Національний корпус», «Свобода» і «Правий сектор» – бачимо єдиний шлях порятунку: об’єднання активної громади, добровольчого руху та всіх націоналістів довкола конкретних і практичних вимог.

Наш ультиматум владі, яка видерлася на високі крісла на крові Майдану:

Негайно припиніть соціальний – ціновий, тарифний та пенсійний – пограбунок! Ви, «слуги народу», з жиру біситесь, коли Нація бореться за виживання. «Затягуйте паски» на пузах олігархів, а не на шиях українців!

Навіть не думайте «приватизувати» стратегічні та прибуткові підприємства! Народ вимагав від вас протилежного – повернення незаконно «приватизованих» активів у власність держави. Національні багатства – на службу Україні, а не олігархам!

Не смійте скасовувати мораторій на торгівлю українською землею! Бо ця полита кров’ю і потом земля – власність Нації, а не ваша. Продаж землі – це торгівля Батьківщиною вроздріб.
Відчепіться від малого та середнього підприємництва! Потрібні надходження до бюджету? Трусіть офшори і олігархат!

Зупиніть торгівлю з т. зв. «Д-ЛНР» – торгівлю на крові! Жодних капітулянтських змін до Конституції щодо надання т. зв. «особливого статусу Донбасу».

Не можете і не хочете? Ухваліть бодай новий закон про вибори і йдіть геть! Насправді це все, що ви ще здатні доброго вчинити після трьох злочинно змарнованих років.

Українцю, українко! Якщо Ти поділяєш наші вимоги – приєднуйся! Слава Україні! 22 лютого, 10.00. Київ, Майдан Незалежності!» - йдеться у повідомленні.

 

 

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram