Науковці визначили оптимальний вік для вивчення іноземних мов

Науковці визначили оптимальний вік для вивчення іноземних мов

Американські вчені з Массачусетського технологічного інституту під час нового дослідження з'ясували, що володіти іноземною мовою на рівні носія мови зможуть ті, хто почав навчання у віці до 10 років.

Про це пише Independent.

Згідно з результатами дослідження, успіхи у вивченні іноземних мов також демонстрували діти у віці до 17-18 років. Зі свого боку, після досягнення цього віку здатність до навчання і шанси володіти іноземною мовою на рівні носія різко знижувалися в рази.

У дослідженні взяли участь 670 тисяч респондентів різного віку та національностей. Учені аналізували дані про їхній вік, тривалість навчання англійської мови та умови, в яких відбувалось навчання. Мінімальний вік респондентів становив 10 років, тоді як максимальний – 70 років.

У результаті з'ясувалося, що вивчення граматики найлегше давалося дітям, а також підліткам. Автори дослідження зазначають, що люди після 18 років можуть вивчити іноземну мову, проте їм, на відміну від тих, хто почав навчання в дитинстві, навряд чи вдасться досягти рівня носія.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram