Науковці зафіксували невластиве схрещування різних видів тварин (ВІДЕО)

Вчені, вочевидь, вперше зафіксували схрещування двох абсолютно різних видів тварин в умовах дикої природи.
Про це повідомляє Independent.

Нове відкриття, під назвою «Міжвидова сексуальна поведінка між самцем японської макаки і самкою плямистого оленя», описує те, що вважається одним з вперше зареєстрованих в науці випадків «репродуктивного втручання» між двома абсолютно різними видами тварин.

Схрещування між тваринами різних видів доволі поширені у тваринному царстві. Передусім йдеться про схрещування між тваринами, які дуже тісно  пов’язані між собою і виглядають однаково. Для прикладу, можна згадати мула, який є гібридом від схрещення коня та віслюка.

Раніше зоологи називали непритаманну поведінку між різними видами тварин «сексуальним домаганням». Наприклад,  вченими було зафіксовано цькування морськими котиками королівських пінгвінів.

Втім нове відкриття, яке вдалося підгледіти науковцям у дикій природі, неабияк здивувало фахівців. Адже вчені не спостерігали жодного примусу, і тварини, як видається, поводилися досить природно.

Вчені вбачають, найбільш вірогідним поясненням виявленого факту між різними видами тварин - прояв власне статевої поведінки звірів.

Науковці сподіваються, що це відкриття невластивої поведінки між тваринами різних видів сприятиме подальшому дослідженню міжвидових схрещувань та допоможе пролити світло на відхилення у психіці людей, які демонструють сексуальний інтерес до тварин.  

 

-

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram