Найбільший продавець товарів для дому IKEA йде в Україну

Найбільший продавець товарів для дому IKEA «йде» в Україну

Шведська мережа магазинів меблів і товарів для дому IKEA вивчає український ринок, має намір протягом двох років відкрити перший об'єкт у Києві.

Про це йдеться в офіційній заяві компанії, передає «Інтерфакс-Україна».

«Наразі IKEA підшукує найприйнятнішу бізнес-модель, яка дала б змогу реалізувати плани в Києві протягом найближчих одного-двох років. Рішення про подальші кроки буде прийнято виходячи з результатів дослідження ринку та уподобань українських споживачів», – йдеться в документі.

Згідно з ним, мережу в Україні розвиватиме «IKEA Південно-Східна Європа», що є частиною IKEA Group (Ingka Holding B.V.). Компанія провадить роздрібний бізнес IKEA у Хорватії, Сербії, Румунії та Словенії.

«Ми йдемо в Україну з баченням того, як змінити на краще повсякденне життя багатьох людей. Наша компанія представить в Україні широкий вибір доступних товарів для дому, щоб задовольнити високий попит із боку споживачів», – наведено в повідомленні слова менеджера з продажу «IKEA Південно-Східна Європа» Стефана Вановербеке.

Шведська IKEA – одна з найбільших у світі роздрібних мереж з торгівлі меблями та предметами домашнього вжитку. Власниками IKEA Group є INGKA Holding B.V. та підконтрольні йому структури.

IKEA Group є найбільшим у світі рітейлером товарів для дому із 361 магазином у 29 країнах світу.

 

«Вголос»

Теги: Київ, IKEA

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm