НАЗК фальсифікує перевірки е-декларацій чиновників, – заява

У Національному агентстві з запобігання корупції заявили, що е-декларування використовується для покриття лояльних до влади чиновників.

Про це сьогодні під час брифінгу повідомила керівник департаменту фінансового контролю та моніторингу способу життя НАЗК Ганна Соломатіна, передає РБК-Україна.

«Насправді е-декларування використовується для покривання чиновників, лояльних до влади, розправи над незгодними та з метою особистого збагачення голови НАЗК та членів НАЗК. Результати перевірок фальсифікуються так, як це потрібно керівництву НАЗК... Мене особисто викликав до Адміністрації Президента так званий куратор з НАЗК у вересні цього року і пропонував, щоб усі проекти рішень, які будуть винесені на засіданні НАЗК, у першу чергу, розглядалися в АПУ, а потім вже на засіданнях НАЗК», – заявила Соломатіна. 

Представниця НАЗК зазначила, що передала пакет документів, які свідчать про корупцію у відомстві, до Генеральної прокуратури, однак з невідомих причин вони були вилучені і повернуті назад в агентство. За словами Соломатіної, також документи були передані детективам НАБУ.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram