НАЗК виявило порушення в е-деклараціях Климпуш-Цинцадзе і Клімкіна

Національне агентство із запобігання корупції (НАЗК) затвердило результати перевірок декларацій прем'єр-міністра Володимира Гройсмана, членів Кабінету міністрів Павла Клімкіна, Тараса Кутового, Іванни Климпуш-Цинцадзе, народних депутатів, суддів та інших високопосадовців.

Про це повідомляє прес-служба НАЗК.

В деклараціях очільника Уряду  Володимира Гройсмана і Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса  Кутового порушення відсутні. В деклараціях інших суб’єктів декларування більшість порушень стосуються ст. 46 ЗУ «Про запобігання корупції»: неповнота відображення доходів (п. 7, ч. 1 ст. 46), неповне відображення відомостей про наявні грошові активи (п. 8 ч. 1 ст. 46), фінансові зобов’язання (п. 9 ч. 1 ст. 46), видатки та правочини, вчинені у звітному періоді (п. 10, ч. 1, ст. 46) та ін.

За результатами перевірки було виявлено порушення в декларації судді Вищого адміністративного суду України Анатолія  Єрьоміна:  він подав недостовірні відомості на суму, яка не перевищує 100 прожиткових мінімумів для працездатних осіб. Національне агентство прийняло рішення про винесення припису згідно з пунктом 5 Розділу ІV «Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», затвердженого рішенням Національного агентства від 10.02.2017 № 56 .

Крім того, інформує прес-служба, порушення виявлені в деклараціях Іванни Климпуш-Цинцадзе (за 2015 рік) і Павла Клімкіна (за 2015 рік), у голови Вищої ради правосуддя Ігоря Бенедисюка (за 2015 рік), у народних депутатів Олександра Абдулліна (за 2015 рік) та Олександра Третьякова (за 2016 рік).

Прес-служба НАЗК не повідомляє, які саме порушення виявлено у цих посадових осіб.

Нагадаємо, що перевірка здійснюється на підставі абзацу другого частини першої статті 50 Закону України «Про запобігання корупції» та підпункту 1 пункту 3 розділу ІІІ «Порядку проведення контролю та повної перевірки декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», затвердженого рішенням Національного агентства від 10.02.2017 № 56, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 13.02.2017 за № 201/30069.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm