НАЗК затримує перевірку е-декларацій

Національне агенство запобігання корупції затримує перевірку електронних декларацій через відсутність автоматичної системи перевірки.

Про це слуханнях Комітету з питань запобігання та протидії корупції заявив заступник голови НАЗК Руслан Радецький, передає УНН.

«Я хотів би зауважити, що всі ті 107 тисяч суб'єктів, які подали (е-декларації - ред.), вони мали би бути перевірені автоматично одразу же, але за відсутності автоматичної перевірки ми в ручному режимі (перевіряємо - ред.). Що таке ручний режим, це коли по одному суб'єкту декларування робиться близько 15-20 запитів. Надається 10 днів, але не всі органи державної влади надають нам вчасно інформацію»,- сказав Р. Радецький.

Крім того, Р. Радецький також звинуватив голову НАЗК Наталію Корчак у 2 тижневій затримці проведення даної перевірки.

«Ми, відповідно до того порядку, який був розроблений, звернулися до інших органів, в тому числі до іноземних органів, підготували запити і на превеликий жаль, ці запити пролежали у Наталі Миколаївни (Корчак - ред.) 2 тижні, вона їх не підписала і повернула мені», - зауважи він.

Відповідаючи на запитання, чи на даний момент НАЗК не завершено жодної повної перевірки топ-посадовця, він підкреслив, перевірку топ-посадовців призупинено, через те, що не надійшла інформація від інших державних​ органів.

 

«Вголос»

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram