Названо найпопулярніші в 2016 році автомобілі середнього розміру (ФОТО)

Седан Toyota Camry зберіг в минулому році лідерство на глобальному ринку в сегменті середньорозмірних легкових автомобілів, хоча обсяги реалізації моделі впали на 11.7%.

Світову статистику продажів опублікував аналітичний портал «Focus2move».

Використана північноамериканська / австралійська класифікація, згідно з якою до середньорозмірним відносяться автомобілі крупніші, ніж компактні. В Європі такі легковики умовно відповідають D-класу або великим сімейним седанам, хетчбекам, купе, мінівенам, а також кросоверам довжиною від 4.4 до 4.6 метрів. Однак аналітики виключили зі списку кросовери і мінівени. Статистичні дані охопили продажі понад 2400 моделей автомобілів у всіх країнах світу.

У 2016 році продажі середньорозмірних автомобілів виросли на 0.7%, досягнувши показника в 10.7 мільйонів примірників. Toyota Camry залишається бестселером даної групи 10 років поспіль, однак конкуренти поступово її доганяють.

Перша «трійка» лідерів виглядає наступним чином: продаж «Камрі» склала 659 260 шт (-11.7%), на другому місці розмістилася Honda Accord з 550 520 проданими машинами (+ 0.7%), а «бронза» дісталася Volkswagen Lavida , у якого зареєстровано 546 809 продажів (+ 15.6%).

-

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram