Про це він сказав в ефірі одного з українських телеканалів.

«Зараз я перебуваю під охороною польської поліції. Я розмовляв з керівництвом міністерства внутрішніх справ, вони мені дзвонили, коли я прибув в аеропорт. Просити у Польщі політичного притулку я не буду»,  – сказав політик.

Саакашвілі також розповів, що правоохоронці в літаку зачитали йому постанову Міграційної служби. Він також прокоментував можливу екстрадицію з Польщі до Грузії.

«Як кажуть в Одесі, не смішіть мої тапочки. Ця влада в Грузії боїться мене, як чорт ладану. Якби вони хотіли екстрадувати мене, вони б зробили це ще вчора. Я з самого початку говорив, що у Грузії і України проти мене немає серйозних звинувачень», – сказав Саакашвілі.

Разом з тим, у грузинському парламенті заявили: якщо Саакашвілі вирішить надовго залишитися на території Польщі, куди його в понеділок вислали з України, грузинська сторона скерує до Варшави запит про його екстрадицію.

Як писав «Вголос», 12 лютого 2017 року ЗМІ повідомили про арешт Міхеїла Саакашвілі. Політика викрали з одного зі столичних ресторанів. Натомість у СБУ, ГПУ та Нацполіції однозначно заявили, що не мають стосунку до затримання. Не мали ніяких відомостей про арешт і в ДМС. Петро Порошенко заявив, що вирішувати долю Саакашвілі – не його обов'язок.

У Держприкордонслужбі згодом повідомили, що  Саакашвілі повернули до Польщі. Не минулося без сутичок, адже невідомі з оточення політика накинулися на правоохоронців.  Згодом з’явилось відео, як правоохоронці у масках та зі зброєю увірвались у ресторан «Сулугуні» та затримали Міхеїла Саакашвілі.

Нардеп заявив, що Саакашвілі вивезли до Польщі на літаку Порошенка

Прихильники Міхеїла Саакашвілі зібралися біля Адміністрації Президента України на акцію протесту.

Видворений політик також попросив допомоги у ЄС та пообіцяв повернутись.

Усю ніч екс-президент Грузії Міхеїл Саакашвілі провів у готелі у столиці Польщі Варшаві під охороною, яку йому надала польська влада.

 

«Вголос»