Довгобуд одного з дитсадків Львова, які будували за міські кошти, може виявитись приватним.

Про це йдеться у програмі «Правда. Розслідування» на телеканалі НТА.

Інвестиційний конкурс на будівництво дитсадка на вулиці Малоголосківській провели ще 2015 року, тоді перемогу отримала ТзОВ “Львівська інвестиційна компанія”. За дивним збігом обставин, вона ж була єдиним учасником, який зголосився. Звести дитсадок планували за три роки. Вартість робіт — 38 мільйонів гривень. Приступити мали одразу ж після рішення виконкому та депутатського голосування. Втім, минуло уже понад два роки, а будівництво триває.

Руку «на пульсі» начебто особисто тримає головний архітектор міста Юліан Чаплінський. І хоч, за його словами, все йде за планом, насправді об’єкт мало не на початковому етапі. До того ж, навіть, якщо дитячий садок і здадуть в експлуатацію вчасно, то зовсім не факт, що він буде комунальним.

«Якщо ми подивимось у договір, який був укладений між містом і забудовником, то там значиться тільки про те, що він має лише збудувати і ввести в експлуатацію», — пояснив депутат Львівської міської ради Сергій Івах.

Простіше кажучи, місто банально «забуло» наполягти на тому, що дитсадок мусить бути комунальним. Відтак, якщо ніхто не проконтролює і змін до договору не внесуть, цей садочок цілком може поповнити списки приватних.

Більше — у відео. Прямі ефіри «Правди. Розслідування» дивіться щочетверга о 19.45 на телеканалі НТА.