У Волинській області вже з’являються нелегальні мігранти з країн Африки й Азії.

Про це у коментарі власкору «Вголосу» повідомив головний спеціаліст сектору запобігання нелегальній міграції, реадмісії та видворення Управління Державної міграційної служби Волинської області Дмитро Кропива.

Чиновник розповів, що кількість нелегалів на Волині зростає.

«Минулого року ми затримали 175 нелегалів. Цього року поки що 93. Але ця цифра неповна і має зрости. До пунктів тимчасового перебування поміщено 21 особу. 15 мігрантів-нелегалів повернули назад в країни походження. Зараз в пункті тимчасового перебування є вісім нелегальних мігрантів», — зазначив він.

Дмитро Кропива повідомив, що нещодавно затримали чотирьох вихідців із Пакистану, котрі хотіли потрапити до Європи через Україну. Також у центрі Луцька затримали сомалійців, котрі подали документи на статус біженців. Зараз вони чекають, чи продовжать їм термін довідок на право перебування в Україні, адже мігранти невчасно звернулися з цього питання й отримали штраф.

«Основна частина нелегалів на Волині — з Узбекистану, Азербайджану, Білорусі. Але вже з’являються нелегали з країн Африки й Азії. Правда, вони планують потім потрапити у ЄС», — додав він.