Невідпочинкові бази Карпат: як частина туристичних баз для дітей просто занепадає (ФОТО)

23.09.2017 09:47
Зображення 1 / 8 Використовуйте клавіші для перегляду
Робоча група ЛОР, очолена заступником голови Львівської обласної ради Володимиром Гірняком, проінспектувала стан двох туристичних баз «Полонина» і «Трембіта» Львівського обласного центру краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді, які розташовані на околицях м. Сколе та смт. Славське на Львівщині.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Частина із відпочинкових будиночків на території бази «Полонина» - у жахливому стані та не приймає відвідувачів.

Як розповів директор турбази Євген Гриненко, вона діє з 1999 року. Тут є 52 відпочинкові місця. Цьогоріч вже забезпечила дохід у понад 100 тис грн. Проживання тут коштує для дітей, які приїжджають з різних куточків України, 70-80 грн за добу.

Однак Володимир Гірняк зазначив: «Маємо певні застереження до фінансово-господарської діяльності бази. Зокрема, вона не заробляє відповідну кількість  коштів на своє утримання, і ми фінансуємо її з обласного бюджету».

Також робоча група оглянула іншу базу закладу – «Трембіту» із не надто комфортними для відпочинку дітей умовами. Причому частина із відпочинкових будиночків просто простоює у жахливому стані. Однак, за словами однієї із працівниць бази Марії Зубейко, відпочинкові місця тут, у кращих будиночках, коштують для дітей 65 і 80 грн.

Після інспекції баз заступник голови ЛОР наголосив, що у Львівському обласному центрі краєзнавства, екскурсій і туризму учнівської молоді зміни однозначно будуть. Також додав: «Ніхто нічого не хоче подерибанити, продати чи закрити. Тільки розвинути і ефективно використовувати кошти. Ми ставимо за мету ефективне використання коштів обласного бюджету. А утримання цього закладу коштує нам 5,5 мільйонів гривень в рік».


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm