Таку думку висловив у своєму Facebook лідер ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

«Нічні події в Сирії показали, що саме США є тією силою, яка здатна протистояти воєнній агресії Московії, і яку Росія реально боїться. А всі «обіцянки» московитів збити будь-які ракети, випущені по Сирії, виявилися не чим іншим, як голослівними погрозами. То, може, нашим жирафам нарешті дійде, хто основний стратегічний партнер України в боротьбі проти воєнної агресії Москви?» – пише Тягнибок.

За словами лідера націоналістів, на 5-му році війни з РФ Україна мусить нарешті відмовитись від «мінського формату» і вимагати допомоги від гарантів Будапештського меморандуму:

«Це ж ясно як Божий день: формат «Росія і її бізнес-партнери проти України» треба змінити на формат «Україна і її друзі проти Кремля». Ще з 2014 року наголошую: нам необхідно вимагати від гарантів нашої безпеки згідно з Будапештським меморандумом – США та Великої Британії – допомогти українцям у боротьбі з Московією. Але олігархам-гендлярам при владі або справді не доходить, або вигідніше торгувати з окупантом, а не воювати з ним».

Нагадаємо, у ніч на 14 квітня США, Велика Британія та Франція завдали авіаударів по військових об’єктах в Сирії, які пов’язують із зберіганням та виготовленням хімічної зброї.

У МЗС РФ відреагували на авіаудар дуже різко, а Путін заявив, що Росія скликає екстрене засідання Ради безпеки ООН.