Одіозний нардеп від БПП Олег Барна обізвав журналіста, якого він напередодні послав у причинне місце, “особиною”.

Про це обранець сказав в ефірі одного з українських телеканалів.

Так, Барна вирішив вибачитися перед суспільством, при цьому знову “пославши” журналіста.

“Питання не в тому, шо він мене запитав. Питання в цій особині, яка місяць тролила, оббріхувала, наклепи зводила та переслідувала мене. Гляньте на сторінку, шо він пише, шо витворяє. Але це було сказано винятково на емоціях. Шойно я його побачив…Я не кнопкодав. Тому питання дуже просте. Я дійсно з емоцій так поступив. Я вибачаюся перед своїми виборцями, перед українським народом, перед дітьми, яким показали це відео ті люди, які не повинні б це показувати, навіть перед спільнотою всіх журналістів, яких я дуже поважаю. Перед тими, які захищають істину, а не тільки гвалтують істину заради грошей. Такі, як та особина…Вибачте, ніхто не без гріха. Але є межа, яку не можна переходити. Очевидно, треба вибачитися і перед депутатами, бо ми представляєм орган “, – заявив Барна.

Як уже писав “Вголос”, кілька днів тому Олег Барна жорстко послав матом журналіста каналу “1+1” Ігоря Колтунова, котрий запитав нардепа про “кнопкодавство”.

Пізніше на брифінгу нардеп “пояснив“, чому зробив такий вчинок. Барна заявив, що не шкодує про сказане, адже це було “сповіддю” журналіста.

Додамо, що напередодні Барна “купився” на провокацію журналістів, погодившись продати свій голос у ВРУ за 50+ тисяч доларів.