«Nokia» повертається на ринок з сенсаційним телефоном за $26 (ФОТО)

У 2007 році «Nokia» зробила неправильний вибір і з лідера мобільного галузі пішла в глибокі аутсайдери, але зараз вирішила проблему маркетинговим ходом – телефони продаватимуть по 26 доларів.

Про це пише protv.ua.

10 років тому у компанії був шанс стати виробником найкрутіших смартфонів у світі. Мова тоді йшла про довгоочікувану модель «Nokia Aeon», яка повинна була прийти на зміну преміум-лінійці 8800. Головною особливістю концепту «Aeon» був сенсорний дисплей, що закриває всю поверхню пристрою.

Невідомо чого тоді не вистачило компанії для запуску «Aeon» у виробництво - грошей, технологій або духу авантюризму, але факт залишається фактом. Зробивши вибір на сторону вкрай невдалої лінійки «Lumia», в основі якої був ще більш невдалий Windows Mobile, «Nokia» практично припинила своє існування. Минуло 10 років - ринок щільно зайнятий айфонами та андроїдами, які то вибухають, то спалахують. І вже нікого не здивуєш телефоном, повністю вкритим сенсорним екраном. Але «Nokia» вирішила повернутися.

Офіційно модель носить робочу назву «Nokia 150», але суть від цього не змінюється. Крім того, в «Нокіа» вирішили зробити геніальний маркетинговий хід і пустити телефон в народні маси за собівартістю, а саме - по 26 $.

Безсумнівно, перенасичений дорогими і громіздкими гаджетами ринок з задоволенням купить мініатюрну і стильну «Нокію», давши компанії другий шанс.

-

 

Теги: Nokia, техніка

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram