Новак: «Чорний список» недобросовісних ремонтників доріг оновлюватиметься двічі на рік

Перевірка якості доріг в Україні буде здійснюватися двічі на рік. І у разі виявлення недоліків підрядники мають усунути їх за власний кошт, оскільки мінімальний строк гарантії становитиме 5 років. А якщо підрядники відмовлятимуться усувати такі недоліки, то це дасть можливість вписувати таку компанію у «чорний список», щоб виключити її з публічних торгів у майбутньому.

Про це в інтерв’ю Громадському розповів виконуючий обов’язки голови Укравтодору Славомір Новак.

«Сто відсотків договорів мають прописані чіткі гарантії – мінімум на 5 років. Двічі на рік маємо масштабний контроль – в березні буде велика перевірка доріг, які ремонтували минулого року, щоб виявити всі недоліки. І далі, протягом двох-трьох місяців за кошт підрядника ці недоліки усунути. Другий контроль всіх доріг – після завершення будівельного сезону, приблизно в такий період року, як зараз», — сказав він.

Після таких перевірок, за словами Новака, буде підготовлено рапорти, які відправлять підрядникам. «Якщо вони не усувають недоліки за власний кошт, то ми подаємо на них в суд. І це – перший крок до «чорного списку», – підсумував очільник Укравтодору.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram