Мілленіали п'ють менше алкоголю, роблять більше селфі та їдять набагато більше тостів з авокадо, ніж будь-хто інший. Можна з упевненістю стверджувати, що це покоління юних все робить по-іншому, ніж покоління X, пише The Independent. 

У проекті британських психологів Next Steps взяли участь понад 16 тисяч осіб, народжених в 1989-1990 роках. Учені спостерігали за поведінкою мілленіалів починаючи з 14-річного віку і до наших днів.

Як показало дослідження, кожен восьмий учасник проекту досі залишається незайманим. Зараз цим людям по 26 років.

Серед тих учасників дослідження, які вже втратили цноту, більше 90% зробили це у віці 19 років. Близько відсотка всіх опитаних почали вести статеве життя в 23-26 років.

«Мілленіали виросли в культурі гіперсексуальності, яка породила страх близькості», – каже психотерапевт Сюзанна Абсе про можливу причину більш пізнього початку сексуального життя, – «На телеекранах у жінок завжди ідеальне тіло, а в чоловіків постійна ерекція. Молодих людей це вводить в оману».

Схоже дослідження, проведене в 2016 році у США, показало, що зараз лише 44% дівчаток втратили незайманість в підлітковому віці в порівнянні з 58% 25 років тому. Серед хлопчиків спостерігається схожа картина: в наші дні цноти позбулися 47% хлопчиків-підлітків порівняно з 69% покоління їхніх батьків.

 

«Вголос»