Новий керівник заповідника «Тузлівські лимани» не знає, що таке екосистема (ВІДЕО)

Переможцем скандального конкурсу на посаду керівника Національного природного парку «Тузлівські лимани», став Віталій Чакір. Він набрав 42 бали з 135 можливих. Його кандидатуру рекомендував департамент екології ОДА.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

Громадський активіст та еколог Владислав Балинський опублікував відео засідання комісії, на якому екзаменували майбутнього директора національного природного парку в рамках відбору.

Активісти дивуються, як Чакір міг стати переможцем, якщо він не знає відповідей на елементарні питання: що таке екосистема, які види риб мешкають в НПП «Тузлівські лимани».

«По-моєму, настав час люстрації і в самій корупційній сфері України — екологічній. І розпочатися вона має саме з ОДА», — вважає Владислав Балинський і закликає співробітників департаменту екології дати громадськості відповідь, за які професійні якості вони дали рекомендацію такому переможцю.

Нинішній керівник нацпарку Іван Русєв у конкурсі не брав участь. За його словами, він принципово не подавав документи на участь, щоб в п'ятий раз не проходити «по колу приниження».

«Я не можу прийняти правила наперсточників. Не для того я віддав 30 кращих років свого життя охорони природи та формування заповідних територій в нашому регіоні на громадських засадах. Крім цього, за рік, я разом зі своєю професійною командою показав, що у державної організації, при неймовірно мінімальному бюджеті НВП «Тузлівські лимани», як і на інших 37 нацпарках Мінприроди, при наявності волі і дотримання законодавства, можна навести елементарний порядок і підняти імідж парків, дати можливість місцевим жителям відчути себе господарями на землі, дати сигнал нашим європейським сусідам, що ми люди, а не банда вандалів і дикунів», — зазначив Русєв.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 5 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Гість11 грудня 2016 16:26 Відповісти IP:  188.163.77.--- Повний...Вже нижче немае....Дно...
  • cтудент11 грудня 2016 17:26 Відповісти IP:  176.125.35.--- от скажiть ну як можна поважати оцього фахiвця i як вiдноситись до держави котру творять такi чиновники?
  • Украинец 11 грудня 2016 16:19 Відповісти IP:  46.203.117.--- Ну и, что. Многие народные депутаты, министры, зам. министров - девицы и те же полицейские как СМИ их называет "секс символы " тоже ничего не знают. Вопрос не в этом. А в народе Украины который позволяет коррупционерам унижать себя и вести чиновникам безнаказанно.
  • Северин11 грудня 2016 16:33 Відповісти IP:  46.98.14.--- Поки хоч один з корупціонерів не сяде у тюрму з ПОВНОЮ конфіскацією майна, записаного на тещ, тестів, жінок, дітей, тощо, щоби ВСЯ СІМ'Я ПІШЛА ХРИСТА РАДИ ПРОСИТИ Й З ГОЛОДУ ДОХНУТИ , - нічого в Україні не зміниться !!! Ну, була стара банда янеків, припливла на крові небесної сотні нова банда пейсатих вальцманів-зрадників України , торгує зараз кров'ю українців, а що для народа змінилося !? Кожен українець став у 5 разів біднішим , а ті гниди неукраїнські збагатилися ! Вони дограються, що буде третій Майдан ! Тоді вже тюрмою не відбудуться, висітимуть на каштанах Хрещатика ! СЛАВА УКРАЇНІ ! ГЕРОЯМ СЛАВА ! СМЕРТЬ ВОРОГАМ !
  • любов качмар12 грудня 2016 10:00 Відповісти IP:  46.211.115.--- Погоджуюсь з кожним словом!

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm