Новий керівник заповідника «Тузлівські лимани» не знає, що таке екосистема (ВІДЕО)

Переможцем скандального конкурсу на посаду керівника Національного природного парку «Тузлівські лимани», став Віталій Чакір. Він набрав 42 бали з 135 можливих. Його кандидатуру рекомендував департамент екології ОДА.

Про це повідомляє Gazeta.ua.

Громадський активіст та еколог Владислав Балинський опублікував відео засідання комісії, на якому екзаменували майбутнього директора національного природного парку в рамках відбору.

Активісти дивуються, як Чакір міг стати переможцем, якщо він не знає відповідей на елементарні питання: що таке екосистема, які види риб мешкають в НПП «Тузлівські лимани».

«По-моєму, настав час люстрації і в самій корупційній сфері України — екологічній. І розпочатися вона має саме з ОДА», — вважає Владислав Балинський і закликає співробітників департаменту екології дати громадськості відповідь, за які професійні якості вони дали рекомендацію такому переможцю.

Нинішній керівник нацпарку Іван Русєв у конкурсі не брав участь. За його словами, він принципово не подавав документи на участь, щоб в п'ятий раз не проходити «по колу приниження».

«Я не можу прийняти правила наперсточників. Не для того я віддав 30 кращих років свого життя охорони природи та формування заповідних територій в нашому регіоні на громадських засадах. Крім цього, за рік, я разом зі своєю професійною командою показав, що у державної організації, при неймовірно мінімальному бюджеті НВП «Тузлівські лимани», як і на інших 37 нацпарках Мінприроди, при наявності волі і дотримання законодавства, можна навести елементарний порядок і підняти імідж парків, дати можливість місцевим жителям відчути себе господарями на землі, дати сигнал нашим європейським сусідам, що ми люди, а не банда вандалів і дикунів», — зазначив Русєв.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram