Новий скандал: Трамп пояснював росіянам чому звільнив «навіженого» Комі

Президент США Дональд Трамп хвалився перед главою МЗС Росії Сергієм Лавровим і російським послом в США Сергієм Кисляком, що звільнив «навіженого» директора ФБР Джеймса Комі, щоб полегшити «великий тиск» на нього через розслідування дій росіян під час виборів у США.

Про це повідомила в п'ятницю газета The New York Times із посиланням на джерела, які ознайомили видання зі звітом цієї зустрічі.

«Я щойно звільнив главу ФБР. Він був божевільним, справжнім навіженим», - наводить видання слова президента.

При цьому Трамп додав, що «зіткнувся з великим тиском» через розслідування по Росії. «Ось його і зняли», - зауважив глава Білого дому, додавши також чомусь, що він особисто не перебуває під слідством.

Зміст розмови президента Трампа з російськими представниками був зафіксований у звіті Білого дому, зробленому на підставі записів в Овальному кабінеті. Один із чиновників зачитав виданню цитати, інший підтвердив загальну тему дискусії, повідомила NYT.

Водночас, речник Білого дому Шон Спайсер не висловив заперечень щодо цієї інформації. У своїй заяві він зазначив, що Джеймс Комі створив непотрібний тиск на здатність президента вести дипломатичні переговори з Росією з таких питань, як Сирія, Україна і «Ісламська держава».

Зустріч Дональда Трампа з міністром Лавровим і російським послом Кисляком відбулася на наступний день після того, як Комі був звільнений. Поява нової інформації підтверджує, що Трамп прийняв рішення звільнити Комі, передусім через його активність у розслідуванні щодо втручання Росії у внутрішні справи США.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm