Обама повчав Трампа: Білий дім - не сімейний бізнес

За словами президента США Барака Обами, він казав своєму наступникові Дональду Трампу, що Білим домом не можна керувати, як сімейним бізнесом.

Президент США Барак Обама заявив у телеінтерв'ю, що він намагався переконати обраного президента країни Дональда Трампа, що керівництво державою відрізняється від будь-якої іншої роботи, повідомляє dw з почиланням на агентство dpa.

Зокрема, Обама розповідав Трампу про різницю між урядуванням та веденням виборчої кампанії.

«Він (Трамп, - Ред.) має усвідомити - щойно обійнявши цю посаду та склавши присягу, ти стаєш на чолі найбільшої організації на Землі», - заявив американський президент. Він також сказав Трампу, що Білим домом не можна керувати як сімейним бізнесом і що мільярдер-республіканець повинен мати навколо себе сильну команду. «Треба мати повагу до інституцій та процесу, щоб приймати добрі рішення, тому що ти, по суті, залежний від інших людей», - додав Обама.

-

Теги: Обама, Трамп

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Гость9 січня 2017 18:25 Відповісти IP:  95.104.213.--- А ведь Обама Трампу про семью Клинтонов рассказывал. На примере семейных фондов Клинтонов, любовных треугольников в Белом доме и предвыборной кампании Хиллари Обама объяснял Трампу, чего нельзя делать в американской политике. Хитер Барак - специально Хиллари Клинтон в кандидаты продвинул, чтобы Трампа в президенты протянуть.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram