Обшук в управлінні комунального майна ЛМР тривав 11 год: правоохоронці вилучили договори оренди та інші документи

Вчорашній обшук в управлінні комунального майна ЛМР тривав 11 годин. Правоохоронці вилучили з приміщення договори оренди щодо вкрадених об'єктів, приватизаційні справи, договори оренди та різні довідки.

Про це під час брифінгу у четвер, 13 липня, розповіла начальник управління комунальної власності ЛМР Інна Свистун, передає кореспондент «Вголосу».

«Протягом цього часу я не могла вийти з управління. Обшук тривав і в мене вдома. Також правоохоронці проводили обшуки в особистих помешканнях працівників управління комунальної власності ЛМР, зокрема у моїх заступників та керівників відділів структури», - розповіла Інна Свистун.

Вона вважає, що обшуки мали на меті чинити тиск на неї. Оскільки, за її словами, отримувала погрози і від судової влади, і від обласної влади.

Також Свистун зазначила: «Ми готові в управлінні до будь-яких перевірок. Загалом, я би хотіла, щоби питання повернення майна, що незаконно вибуло з власності громади, було під пильною увагою громадськості». 

Нагадаємо, поліцейські у середу ввечері проводили обшуки у помешканні начальниці управління комунального майна Львівської міськради Інни Свистун на вул. Тарнавського у Львові та в самому управлінні.

 

«Вголос»

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm