Очільники Нафтогазу отримають $139 млн премії

Очільники «Нафтогазу» отримають $13,9 млн премії

Голова правління Андрій Коболєв і комерційний директор «Нафтогазу» Юрій Вітренко отримають на двох $13,9 млн з $37 млн премії, передбаченої правлінню за перемогу в Стокгольмському арбітражі.

Про це повідомляє «Дзеркало Тижня».

Наглядова Рада «Нафтогазу» прийняла рішення роздати співробітникам компанії близько $37 млн в якості премій за перемогу в суді над російським «Газпромом».

Гроші розподілять між 41 співробітником. Мова йде про тих, хто «прямо або побічно вніс значний внесок у досягнення результату».

«За даними декількох джерел, глава правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв отримав 207 млн грн (7,9 млн дол). Всі, отримані на рахунок в Ощадбанку гривні, Коболєв вирішив витратити на покупку доларів США, вказавши причину: допомога сім'ї», - сказано в статті.

«Головному комерційному директору «Нафтогазу» Юрію Вітренку виділили 130 млн грн ($6 млн). Решту суми «першого траншу» розділять на карткові рахунки інших «опосередковано причетних», що заодно гарантує, у разі необхідності, купу судових процесів при спробі вилучити», - йдеться в статті.

Повідомляється, що частина, яка залишилася - 25,6 млн дол - буде виплачуватися три роки «виключно за умови успішного стягнення з «Газпрому» залишку виграшу».

За інформацією джерел видання, «стимулювати збираються знову переважно Коболєва і Вітренка».

«Практичною роботою будуть займатися юристи і за окремі гроші», - резюмував автор статті.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm