Одеська влада просить скасувати концерт гастролерки Лободи

Очільник Одеської обласної державної адміністрації Максим Степанов просить організаторів концерту співачки Світлани Лободи скасувати її концерт, запланований в Одесі на 3 вересня.

Про це він написав на своїй сторінці у «Facebook».

Він нагадав, як Світлана Лобода виступала у Кремлі, брала участь у концертах на «Першому каналі» Росії, а також співала на весіллях і вечірках російських олігархів.

«Гроші виявилися важливіші за Україну. І все виправдання про те, що я просто так заробляю, а Україну я люблю – абсолютно безглузді. Саме тому я думаю, що Україну Лобода не те, щоб не любить, їй на Україну абсолютно наплювати», – написав він.

При цьому він визнав, що немає жодного юридичного приводу забороняти концерт Лободи в Одесі, втім існує моральна позиція.

«І я знаю точно, що в Україні є гідні артисти. Їх багато. Виступи яких прикрасили б свято до Дня нашого міста. Нехай наше місто буде символом національного згуртування. Одеса – перлина! Звертаюся до організаторів концерту – давайте підтримаємо прекрасний статус нашого міста», – наголосив Степанов. 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram