Нагадаємо, українське суспільство негативно відреагувало на переїзд деяких футболістів в чемпіонат країни агресора. Також українці з російського чемпіонату не викликалися до збірної нашої країни.

Сам Алієв в Росії пограв в «Локомотиві» і «Анжи», а зараз сидить без роботи. Були чутки, що ним цікавиться клуб з Ізраїля.

«А що тут такого, що футболісти з України виїхали грати в Росію? Люди тут грали, заробляли гроші, там запропонували якісь умови, а у людей є діти, сім'ї, яких вони самі забезпечують. Або сидіти тут за ці копійки, які ти не знаєш заплатять чи ні?

Якби можна було по грошах виїхати в іншу країну, напевно б люди їхали. Це залежить від людини. Чемпіонат Росії – це хіба поганий чемпіонат?

Чому не було розмов, коли я поїхав в «Локомотив»? Чому люди не піднімали цей хай, що я поїхав в Росію? Так, тоді не було війни, а тільки почалася війна і пішло.

Я вважаю, що слухати кожного, всю цю маячню, що хтось поїхав в Росію … Кожна людина думає, в першу чергу, про себе, це раз, про своїх дітей, це два, і про своїх батьків. Так, в країні склалася така ситуація, нікуди не дінешся, що не можуть платити такі гроші, які я хотів. Але він же не говорить, що «я віддаю країну», він їде грати в футбол, займатися своєю улюбленою справою. Я ж не кидаю свою країну.

Як людина може грати в «Олександрії»? Її звідти викличуть до збірної? А може у людини стоїть мрія грати в збірній. А в Росії вона буде грати в збірній на провідних ролях і тренер збірної, який собі теж не ворог, що не викликатиме гравця тільки за те, що той грає в Росії. Це, я вважаю, буде неправильно. Є спорт, а є політика», – сказав Алієв.

Відзначимо, що екс-гравець збірної України народився в Хабаровську, в 14-річному віці він перебрався в академію київського «Динамо» і згодом отримав українське громадянство. Хоча сам футболіст заявляв, що він на 50 відсотків російський, а на решту 50 – українець.

Останнім часом ім'я Алієва більше пов'язано зі скандалами. Колишня дружина футболіста неодноразово звинувачувала його в побитті. Одного разу вона запросила до себе додому журналістів, коли Олександр спав в дитячій спальні в стані алкогольного сп'яніння.

Футболіст із звинуваченнями погоджувався, але стверджував, що бив дружину лише тоді, коли вона його провокувала і навіть з ножем на нього кидалася. «Було навіть таке, що мені просто не хотілося йти додому, адже дружина була нетверезою. Коли я грав в Махачкалі і Казахстані, то приїжджав додому і люди мені тут розповідали, як вона себе веде, що дозволяє, гуляє, п'є. А я не вірив цьому», – скаржився вже сам футболіст.

«Вголос»