Про це повідомляє Укрінформ за даними офіційного сайту Міжнародної лижної федерації (FIS).

Сьогодні на старт гігантського слалому мали вийти жінки. Перша спроба була запланована на 03:15 за Києвом, друга – на 06:45. Україну в цьому старті мала представляти гірськолижниця Ольга Книш.

Однак через сильні пориви вітру (до 70 км/год) жіночий гігант, як і чоловічий швидкісний спуск вчора, перенесли на четвер, 15 лютого.

Таким чином, перша і друга спроби жіночого гіганта заплановані на 02:30 і 06:30 за Києвом відповідно. А чоловічий швидкісний спуск почнеться о 04:00.

На завтра в гірськолижній програмі Олімпіади запланована чоловіча комбінація (04:30 швидкісний спуск, 08:00 – слалом), однак імовірність перенесення цього старту також досить висока.

Нагадаємо, вчора через сильний вітер перенесли перший медальний старт зимової Олімпіади-2018 в Пхенчхані у гірських лижах – чоловічий швидкісний спуск.

Як писав «Вголос», росіяни влаштували скандал на Олімпіаді. Чемпіон світу 2015 року та чинний чемпіон Європи атлет з Росії Семен Павліченко вважався одним з фаворитів Олімпіади-2018, але посів лише 14-те місце. Відразу після фінального заїзду спортсмен заявив журналістам, що причина викликана багатомісячним конфліктом з головним тренером збірної олімпійських атлетів з Росії Альбертом Демченком і неможливістю підготувати свої сани до виступу на Іграх.

 Нагадаємо, російську збірну відсторонили від участі в Олімпійських іграх 2018 року в Південній Кореї через допінг-скандал. 

 

«Вголос»