Олімпік здобув драматичну перемогу над Маріуполем

«Олімпік» здобув драматичну перемогу над «Маріуполем»

«Олімпік» у драматичному протистоянні здобув перемогу над «Маріуполем» (3:2) у 11-му турі УПЛ.

У першому таймі на полі був достатньо спокійний футбол. Команди грали у невеликому темпі, а найбезпечніший момент мав хавбек «Олімпіка» Іван Брікнер – його гарматний удар перевів на поперечину Худжамов.

А ось після перерви почалося найцікавіше. Спочатку «Маріуполь» опинився у меншості після вилучення Вакуленко, і майже одразу «Олімпік» забив – Кравченко був першим після подачі з кутового.

Приазовці не здалися і небезпечно контратакували. І згодом команди уже були в рівних складах – фол Очигава на Болбаті арбітр оцінив на пряму червону карточку. Маріупольців цей успіх явно окрилив, і згодом команда забила двічі. Відзначилися орендовані у «Шахтаря» гравці: Борячук забив сам, а Танковський заробив пенальті для Кольцова.

Але і на цьому матч не закінчився. «Олімпік» знову пішов уперед і знову перевернув усе з ніг на голову. Особлива заслуга в цьому досвідченому Андрію Богданова, який спершу вивів Біленького на побачення з воротарем, а потім сам реалізував пенальті.

Таким чином, після 11 турів УПЛ у «Олімпіка» 4-е місце і 17 очків. У «Маріуполя» 15 очків і 5-та позиція.