Олімпійська чемпіонка хоче виступати за Україну на Олімпіаді-2020

Олімпійська чемпіонка з веслування на байдарці Інна Осипенко-Радомська після двох років виступів за збірну Азербайджану планує повернутися додому і в Токіо-2020 виступити за збірну України.

Про це спортсменка розповіла під час змагань на Київському водосховищі Kiev Sup & Kayak Marathon 2017, в яких Інна разом з чоловіком, і за сумісництвом тренером Дмитром Радомським взяли участь.

Спортсменка повідомила, що в нинішньому році вона взяла паузу, щоб присвятити себе сім'ї, але в подальшому планує відновити професійну кар'єру і поборотися за ліцензію на Олімпійські ігри-2020 вже в складі збірної України, інформує xsport.ua.

«Олімпійські ігри в Ріо були хорошим досвідом для мене, Азербайджан також був хорошим досвідом, але він уже залишився в історії. Думаю, що, якщо вийде, повернуся додому і буду виступати за Україну. Хочу поборотися в Токіо вже за свою країну, тому що , знаєте, все-таки всередині, в крові воно залишається своє. коли ти там, то ти в принципі на роботі. коли досягаєш результату, то немає того морального задоволення, яке ти отримуєш, коли стоїш в своїх кольорах. Тому думаю, що в майбутньому, у мене все складеться», – зізналася Інна.

Інна Осипенко-Радомська завоювала золоту медаль на Іграх-2008 в Пекіні, а також два «срібла» в Лондоні-2012 і "бронзу" – в Афінах-2004. У складі збірної Азербайджану Осипенко-Радомська завоювала бронзову нагороду Ігор 2016 в Ріо-де-Жанейро.

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram