Омелян шокований мільярдними розкраданнями у своєму міністерстві

Міністр інфраструктури Володимир Омелян заявив, що НАБУ здійснює приблизно 5 кримінальних розслідувань, що стосуються топ-чиновників міністерства і мільярдних розкрадань.

Про це він повідомив на брифінгу, передає Еспресо.

Він наголосив, що розслідування стосуються зловживань в межах інфраструктури України.

«За моєю інформацією, в НАБУ знаходиться близько п'яти кримінальних розслідувань про зловживання в межах інфраструктури України. Це стосується топ-чиновників і мільярдних розкрадань. Сподіваюся, це в гривнях, а не в доларах. Багато з них були ініційовані саме з нашої подачі і на базі наших матеріалів, тому що ми співпрацюємо з НАБУ з моменту їх створення», – розповів Омелян.

Також міністр зазначив, що готовий до співпраці з НАБУ в розслідуванні щодо нього за підозрою в незаконному збагаченні.

«Сподіваюся, що ми також зможемо спільно з НАБУ, завершивши цю справу, сказати, що всі підозри або які-небудь припущення зняті. У нас є дискусія щодо мого перебування в будинку, який я орендую, починаючи з 2017 року. Я абсолютно відкритий для співпраці, готовий передати всі матеріали і не бачу ніяких перешкод коментувати будь-які події, які відбувались в моєму житті», – сказав Омелян.

Нагадаємо, як писав «Вголос», раніше НАБУ розпочало розслідування проти міністра інфраструктури Володимира Омеляна за підозрою в незаконному збагаченні і декларуванні недостовірних даних.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram