Омелян відхрестився від блокування «Інтерсіті» у Перемишлі, натякнувши, що винен Кубів

Міністр інфраструктури Володимир Омелян вслід за Міністерством внутрішніх справ відхрестився від блокування на території Польщі поїзда «Перемишль-Київ».

Про це він написав на своїй сторінці у «Facebook».

Міністр зазначив, що «Укрзалізниця» зараз перебуває у компетенції Міністерства економічного розвитку і торгівлі, яким керує Степан Кубів. 

«Спостерігаючи з Відня за подіями в Інтерсіті, хочу ще раз підкреслити - з січня 2017 року, після передачі Укрзалізниці з-під управління Міністерства інфраструктури до Міністерства економічного розвитку і торгівлі, ця стратегічна для держави компанія стала фактично некерованою, майданчиком для політичних ігрищ та нечуваної корупції», - написав Омелян.

«Закликаю керівництво УЗ залишатися в правовому полі, зосередитися на своїх прямих обов'язках, зайнятися виключно належним перевезенням пасажирів і вантажу, всі інші функції повинні виконувати відповідні органи влади і громадяни», - додав міністр.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Валерій10 вересня 2017 16:58 Відповісти IP:  91.195.173.--- Я щось не зрозумів - це поїзд "Інтерсіті" чи "Рошенсіті"...?!

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm