Омелян заявив, що Балчуна слід було виперти із «Укрзалізниці» ще на 2-му місяці роботи

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян запевнив, що готовий голосувати за відставку очільника ПАТ «Укрзалізниця» Войцеха Балчуна, термін дії угоди з яким завершується у травні 2017 року.

«Угоду слід було розірвати вже на другому місяці роботи Войцеха Балчуна, але це питання має бути вирішене на Кабміні в травні цього року», - повідомив він у кулуарах Українського інфраструктурного форуму в Києві, передає Інтерфакс.

Також міністр зазначив, що має кандидатури на посаду глави «Укрзалізниці», зокрема серед колишніх залізничників, а також західноєвропейських фахівціі. Загалом в Омеляна є три таких кандидатури, проте він не уточнив імен.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 2 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Іван21 квітня 2017 14:30 Відповісти IP:  194.44.240.--- то він вже першу реформу от-от проведе - найважливішу з усіх запланованих - підняття тарифів - не можна звільняти - рік людина до реформи готувалась... як з такими проффесіоналами так поводитись, ні своїх кращих ні чужих хороших - якісь всі однакові... гроші, відкати, кражі і повна бездіяльність....
  • студент20 квітня 2017 18:26 Відповісти IP:  194.44.78.--- Це якесь нещастя на голови українців і їх найпрофесійніших управлінців всі оці пройдисвіти і корумповані саакашвілі,боровики,згуладзи,деканоїдзи,бальчуни та зрештою шеремети,вони геть зовсім непрофесіонали і зайди.Інша справа кришталево чисті професіонали-патрійоти насірови,авакови,гройсмани,кубіви і інші -вони всьому світу доказали свою професійність.Не держава а суцільний цирк від вас уже на рвоти тягне-хвойди псевдопатрійотичні.

Загрузка...
Погода, Новости, загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://pix.my/Yo8xxrhttp://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm