Оновлений Ан-26 зможе діяти спільно з НАТО

Одне з підприємств державного концерну «Укроборонпром» відремонтувало військово-транспортний літак Ан-26 для Повітряних сил України – після капітального ремонту літак зможе брати участь у спільних діях з силами НАТО.

Про це повідомили в прес-службі  «Укроборонпрому».  

«ДП «Завод 410 Цивільної авіації», що входить до складу Держконцерну «Укроборонпром», завершив капітальний ремонт військово-транспортного літака Ан-26 для Повітряних сил України. Відновлений літак пройшов усі випробування та готовий до передачі замовнику. Під час капітального ремонту був проведений повний комплекс робіт з відновлення всіх систем літака, встановлене нове радіоелектронне оснащення, в тому числі були замінені системи зв’язку, навігації, приладової та іншої бортової апаратури. Завдяки цьому цей Ан-26 може здійснювати польоти на міжнародних трасах та брати участь у спільних діях з силами НАТО», – йдеться у повідомленні.

До цього аналогічні роботи були проведені з іншими Ан-26, один з яких був переданий військовим льотчикам влітку цього року. Загалом, наголосили у відомстві, у 2017 році ДП «Завод 410 ЦА» проводить роботи з відновлення чотирьох літаків, а також вже виконано регламентні роботи та етап відновлення ще на двох літаках, які посилять авіаційні парки Повітряних сил Збройних сил України та Національної гвардії України.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm