ООН закликає сайт «Миротворець» видалити персональні дані людей

Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) закликало українських правоохоронців розслідувати діяльність сайту «Миротворець» і вжити заходів для видалення персональних даних.

Про це йдеться в доповіді організації, передає ВВС Україна.

«7 липня Нацполіція відкрила кримінальне провадження проти веб Миротворець, який з серпня 2014 року публікував персональні дані тисяч людей, в тому числі медіа-фахівців та активістів НУО, називаючи їх прихильниками збройних груп і тероризму. УВКПЛ вітає цей крок», - сказано в доповіді.

У своєму річному звіті Human Rights Watch зазначила, що права людини в Україні у 2016 році зазнавали утисків на Донбасі, на території анексованого Криму і в сфері медіа.

Окремо HRW зупиняється на ситуації довкола сайту «Миротворець».

«Радикали здійснювали напади на журналістів за їхню роботу на сході України. У травні 2016 року сайт «Миротворець» оприлюднив імена та персональні дані сотень журналістів і інших осiб, які були акредитовані прес-центром ДНР, звинувативши їх у «співпраці з бойовиками терористичної організації». Влада почала була розслідування, але високопосадовці схвалили публiкацiю».

Український Інститут масової інформації (ІМІ) за перше півріччя 2016 року зафіксував 113 фізичних нападів на журналістів.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm