ООН закликає сайт «Миротворець» видалити персональні дані людей

Управління Верховного комісара ООН з прав людини (УВКПЛ) закликало українських правоохоронців розслідувати діяльність сайту «Миротворець» і вжити заходів для видалення персональних даних.

Про це йдеться в доповіді організації, передає ВВС Україна.

«7 липня Нацполіція відкрила кримінальне провадження проти веб Миротворець, який з серпня 2014 року публікував персональні дані тисяч людей, в тому числі медіа-фахівців та активістів НУО, називаючи їх прихильниками збройних груп і тероризму. УВКПЛ вітає цей крок», - сказано в доповіді.

У своєму річному звіті Human Rights Watch зазначила, що права людини в Україні у 2016 році зазнавали утисків на Донбасі, на території анексованого Криму і в сфері медіа.

Окремо HRW зупиняється на ситуації довкола сайту «Миротворець».

«Радикали здійснювали напади на журналістів за їхню роботу на сході України. У травні 2016 року сайт «Миротворець» оприлюднив імена та персональні дані сотень журналістів і інших осiб, які були акредитовані прес-центром ДНР, звинувативши їх у «співпраці з бойовиками терористичної організації». Влада почала була розслідування, але високопосадовці схвалили публiкацiю».

Український Інститут масової інформації (ІМІ) за перше півріччя 2016 року зафіксував 113 фізичних нападів на журналістів.

 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • Харків14 вересня 2017 03:14 Відповісти IP:  109.87.11.--- "оприлюднив імена та персональні дані сотень журналістів і інших осiб, які були акредитовані прес-центром ДНР"
    Яким, яким прес-центром?! А що це за дурня така? ті 3-и літери? І звідки в них... шо та "прес-центр"?! Треба нагадати HRW що в Україні згідно првового поля (а на всій міжнародно визнаній території України діє Національне правове поле держави Україна) є лише одне "днр" - це терористичне угруповання. Терористичне угруповання не може давати жодних акредитацій, їм таке право ніхто не давав.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram