Опозиція Венесуели оголосила новий загальнонаціональний страйк

Ще один страйк проведуть, щоб продемонструвати незгоду населення із планами президента держави.

У суботу, 22 липня, у Венесуелі опозиція закликала провести наступного тижня дводенний загальнонаціональний страйк, який має продемонструвати незгоду населення країни з планом президента Ніколаса Мадуро скликати конституційну асамблею, яка має на меті змінити конституцію. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Страйк має відбутися у середу та четвер, після чого в п'ятницю опозиціонери планують провести масштабну ходу. 

Зазначимо, 20 липня у країні вже відбувся одноденний загальнонаціональний страйк, унаслідок якого загинули близько 100 людей, багато людей постраждали. Одним з постраждалих став скрипаль Уіллі Артеага. Він став символом протесту після того, як виконував національний гімн під час зіткнень між демонстрантами та силовиками. Пізніше у відео з лікарні Артеага заявив, що "ані гумові кулі, ані осколки не зупинять нашої боротьби". Страйк був влаштований, щоб висловити підтримку опозиції. 

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

 • reality 23 липня 2017 12:24 Відповісти IP:  194.44.30.--- Венесуела демонструє всьому світу, що при долболобах у владі кількість запасів нафти і газу не має жодного значення.
  Ні нафта, ні газ і ніякі багатства не допоможуть країні в якій править тоталітарний режим. Це підтверджує саме життя.
  Венесуела є однією з найбідніших країн у світі, але має величезні запаси нафти і газу.
  Там народ потребує самих елементарних речей і живе впроголодь.
  Європейські країни, а також Японія і т.д. енергоресурси купляють, але населення у них має високу якість життя та добробут.
  Сучасна наука і передові технології розвиваються. Відбувається стрімкий перехід на екологічно чисті альтернативні сучасні види енергетики за яким цивілізоване майбутнє.

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram