Ощадбанк виграв суд проти «Сбербанку»

Ощадбанк виграв суд проти «Сбербанку Росії» та домігся заборони останньому використовувати позначення «Сбербанк».

Про це інформує прес-служба установи.

«Сьогодні, 18 квітня 2017 року, Господарський суд м. Києва виніс рішення, згідно з яким було визнано недійсними десять торговельних марок Сбербанку, позбавлено останнього доменного імені  sberbank.ua та задоволено вимогу про заборону використовувати торговельну марку «СБЕРБАНК», - зазначено у повідомленні.

15 січня 2016 року Ощадбанк подав відповідний позов до суду про захист своєї торговельної марки «Сбербанк», єдиним законним власником якої на території України є саме Ощадбанк (свідоцтво №82116 від 10.09.2007 р.).

«Ми відстояли законні інтереси Ощадбанку, а з ними й інтереси мільйонів українців, аби вони не були введені в оману. Адже торговельна марка «СБЕРБАНК» належить виключно Державному ощадному банку України. Нам вдалося чітко обгрунтувати свою правову позицію, надати переконливі письмові докази суду та аргументувати значні недоліки доказів та позиції опонентів», - прокоментував рішення голова правління Ощадбанку Андрій Пишний.

 

ЗА ТЕМОЮ

КОМЕНТАРІ 1 +

КОМЕНТУВАТИ

  • УКР21 липня 2017 22:04 Відповісти IP:  107.167.108.--- ОЩАДБАНК, Голова Ощадбанку Андрій Пишний,
    СПОЧАТКУ ПОВЕРНИ ГРОМАДЯНАМ 90-Х РОКІВ ГРОШІ, ЯКІ ТИ ТА ТВОЇ ПІДЛЕГЛІ ВКРАЛИ У НАРОДУ, РЕШТУ ПОВЕРНІТЬ ДО БЮДЖЕТУ, А САМІ ІДІТЬ ДО ТЮРМИ !!!!

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram